O MARCE

FIRMA

Oto czysta definicja i prawdziwe oblicze Corrateca. Jako firma; jako marka; jako ekipa wyścigowa; jako producent rowerów i jako partner w sprzedaży detalicznej.

Od 1990 roku naszą stałą filozofią jest pasja związana z jazdą na rowerze. To podstawa naszych zasad, które charakteryzują naszą pracę, nasze rowery i nasze działania. Aby jeździć i czuć, że technologie Corrateca są wyjątkowe. Tylko ci, którzy doświadczyli Corrateca, zrozumieją uczucie, którego nie można w pełni oddać obrazami czy słowami, ale tylko poprzez odczucie – wolność, życie i pasja. Od 1990 roku naszą największą motywacją jest dążenie do stworzenia idealnego roweru.  Każdego dnia zbliżamy się do tej ambicji. W nadchodzącym sezonie odciśniemy ślad, który podkreśli naszą odmienność od masowo produkowanych rowerów, koncentrując się wyłącznie na jakości. Nowa technologia Shadow Edge Tube, najsilniejsza i najbezpieczniejsza na świecie rama E-Bike Corrateca (technologia Fusion Tube Edge), zintegrowany suport silnika, Inside Link, C-Light i inne. Na tych innowacjach opierają się nasze fundamenty, które koncentrują się na konkurowaniu tylko na rynku rowerów specjalnych. W nowej erze wysokiej jakości sportowego roweru nie da się już porównać z rowerami z przeszłości. Dziś są małymi cudami techniki napędzanymi siłą ludzką lub silnikami elektronicznymi. Każdy, kto jeździ na rowerze Corratec, naprawdę poczuje różnicę.

Nasze wartości: tradycja i innowacja, jakość i zrównoważony rozwój, zdrowie i fitness, zaangażowanie i wykonanie, osobowość i pasja.

Nasza misja i wizja: „Corratec powstał z pasji do jazdy na rowerze: by oferować unikalne i innowacyjne technicznie rowery, spełniające najwyższe standardy jakości, budując jednocześnie kanał sprzedaży wyłącznie ze stacjonarnych sklepów rowerowych, aby stać się wiodącą marką w segmencie rowerów luksusowych”.

FIRMA

To jest czysta definicja i prawdziwe odbicie Corratec. Jako firma; jako marka; jako zespół wyścigowy; jako producent rowerów i jako partner w sprzedaży detalicznej.

Nasze wartości

Tradycja i innowacja, Jakość i zrównoważony rozwój, Zdrowie i fitness, Zaangażowanie i wydajność, Osobowość i pasja.

Nasza misja i wizja: „Corratec powstała z” pasji do jazdy na rowerze „: oferować unikalne i innowacyjne technicznie rowery, spełniające najwyższe standardy jakości.